دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧
شرکت هامون نایزه تولید کننده لوله های چدن نشکن با جدیدترین فناوری روز دنیا ***طراحی لوله های R.J.Pipe و Q.R.Pipe برای استفاده در مناطق زلزله خیز *** با استفاده از فناوری ساخت لوله های چدن نشکن با ضخامت کم (L.Pipe) در هامون نایزه ، هزینه استفاده از لوله های چدن نشکن کاهش یافت
صفحه اصلی > اخبار، نمایشگاه ها وسمینارها > نمایشگاه ها > نمایشگاه های داخل کشور > نمایشگاه و سمینار حفاری بدون ترانشه در اصفهان  
نمایشگاه و سمینار حفاری بدون ترانشه در اصفهان

بسمه تعالی

 

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی حفاری بدون ترانشه در روزهای 16 و 17 آذرماه در دانشگاه اصفهان برگزار گردید.


 این کنفرانس با هدف ارائه راهکارها و روش‌های جدید علمی، آشنایی متخصصان و مسئولان عمرانی کشور در جهت استفاده بهینه از منابع و جلوگیری از هدر رفت منابع ملی برای ترمیم، بازسازی و نوسازی لوله‌های زیرسطحی و شریانهای حیاتی شهری و برون شهری برگزار شد .
محورهای این کنفرانس شامل توسعه و بازسازی شریان های حیاتی و سازه های زیرزمینی با فناوری های نوین ساخت، روش های حفاری بدون ترانشه، حفظ محیط زیست و بررسی اثرهای اجتماعی و اقتصادی حفاری های متداول شهری ، ضوابط و معیارهای طراحی شریان های طراحی در تکنولوژی های حفاری بدون ترانشه و حفظ و مدیریت دارایی شریان های حیاتی به کمک روش های حفاری بدون ترانشه از دیگر محورهای این کنفرانس بود.
استادان و کارشناسانی ، از کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا و ترکیه در این کنفرانس به ارائه سخنرانی و مقاله های تخصصی پرداختند.
این کنفرانس و نمایشگاه فرصت مناسبی برای کارشناسان، مدیران، مشاوران و پیمانکاران ایجاد کرد تا با حفاری بدون ترانشه و روش ‌های نوین احداث، بازسازی و تعمیر خطوط لوله آشنا شوند.

شرکت هامون نایزه با حضور در این کنفرانس ونمایشگاه به ارائه محصولات جدید خود به ویژه R.J.PIPE و Q.R.PIPE   که متناسب با این تکنولوژی طراحی و ساخته شده است، پرداخت.

روش حفاری بدون ترانشه هنوز در ایران چندان توسعه نیافته است.شرکت هامون نایزه بعنوان یکی از حامیان اصلی این کنفرانس ونمایشگاه امیدواراست کمک شایانی به آشنایی بیشتر مهندسان و مدیران صنایع مختلف کشورمان با این صنعت نوین ،کرده باشد.

 

 

 

 


 |   |   | 

    ISO2531      
All Rights Reserved by HANYCO