شرکت هامون نایزه بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان چدن نشکن در خاورمیانه با رویکرد تولید و تامین لوله و اتصالات چدن نشکن برای انتقال آب از مراکز تولید به نقاط مصرف در سال 1385 و در زمینی به مساحت 24 هکتار در شهر کاشان احداث و در سال 1387 به بهره برداری رسید.
این شرکت به مساحت ۲۴ هکتار در شهرستان کاشان با سرمایه گذاری بخش خصوصی تاسیس شده است.
” تولید محصولات با کیفیت، با بهره گیری از جدیدترین و مدرن ترین تکنولوژی دنیا مطابق استانداردهای جهانی این صنعت مهمترین هدف این کارخانه است.”
عمده فعالیت این کارخانه در بخش آب و فاضلاب کشور جهت ایجاد شبکه های انتقال و توزیع آب و فاضلاب با ضریب اطمینان بسیار بالا در جهت حفاظت از سرمایه های ملی است.
از آنجاییکه بطور کلی تمامی کشورهای منطقه ما در منطقه خشک و نیمه خشک قرار دارند دسترسی به بازار کشورهای اطراف مهمترین هدف شرکت است. در حال حاضر بازار صادرات محصولات شرکت به کشور اوکراین در مرز اروپا توسعه یافته است.
ظرفیت تولید سالیانه شرکت 100 هزار تن و عمده محصولات آن انواع لوله ها و اتصالات چدن نشکن از سایز 80 الی 800 میلیمتر مطابق استاندارد جهانی ISO 2531 می باشد.

شرکت هامون نایزه افتخار دارد پس از کسب موفقیت در صنعت آب و فاضلاب، با تولید محصولاتی همچون شمش فولادی و آلیاژی، پایه برق مخروطی و استوانه ای ، پایه روشنایی و قطعات ریخته گری موفق به ورود به بازارهای جدیدی در حوزه های ساختمان، برق و خودرو شده است.